MUSICA&AMORE W KRAKOWIE

KUP BILET!

 

Tournée charytatywne Musica&Amore dotrze do Krakowa 19 stycznia 2018 roku gsz 19.00, w Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza SALA KONCERTOWA . Kupując bilety na koncert wesprzesz odbudowę szkoły muzycznej im. Nelio Biondiego w Camerino, zniszczonej w czasie trzęsienia ziemi. Zacznij Nowy Rok od dobrego uczynku!

Musica&Amore to koncert charytatywny z udziałem włoskich i polskich artystów. Wykonawcy wywodzący się z różnych gatunków muzycznych wystąpią na jednej scenie, by podarować publiczności spektakl wobec którego trudno pozostać obojętnym.

Dzięki największym przebojom włoskiej muzyki, zarówno tym współczesnym, jak i klasycznym, publiczność przeniesie się do gorącej Italii, jednego z najpiękniejszych krajów na świecie.

Artyści zaprezentują znane utwory włoskiej piosenki autorskiej, takie jak “Vedrai vedrai” Luigiego Tenco, “Il mondo” Jimmiego Fontany czy “Volare” Domenica Modugno. W programie wieczoru znajdą się również piosenki rozsławione przez wielkie produkcje hollywoodzkie, jak choćby “Parla più piano” z “Ojca chrzestnego”. Nie zabraknie najsłynniejszych arii operowych stworzonych przez kompozytorów takich jak Giacomo Puccini.

Utalentowani wykonawcy, włoska piosenka autorska, wyrafinowana muzyka filmowa oraz ponadczasowe arie złożą się na wyjątkowy w swoim rodzaju koncert. Nie przegap go!

Śledź wydarzenie na Facebooku – będziemy tam podawać szczegółowe informacje o koncercie.