Divianne Safo

Zaśpiewa w na koncertach Musica&Amore w Warszawie, Lublinie,  Krakowie i Rzymie

Divianne Safo od niedawna działająca na polskiej scenie autorka piosenek i wierszy, studiuje nauki społeczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Swoją przygodę z muzyką datuje sama na dzień, w którym usłyszała po raz pierwszy Lullaby of Birdland w wykonaniu Elli Fitzgerald.

Razem ze znajomym działającym pod pseudonimem Nicholas Rosh wspołtworzy duet o nazwie SoulSet. Z połączenia jazzu i rocka, ich muzyka najbliższa jest nowemu nurtowi, klasyfikowanemu jako “indiesoul”.

Autorskie teksty piosenek poruszają kondycję młodych ludzi we współczesnym świecie, oraz ich relację ze światem natury. Stanowią także próbę uchwycenia pojedynczych momentów codziennego życia i poszukiwaniu zawartych w nich znaczeń.

Aktualnie z SoulSet’em pracuje nad wydaniem pierwszej płyty, sprawdza swoje umiejętności także w muzyce alternatywnej takiej jak alternative hip hop, czy alternative r&b. Od czterech lat intensywnie uczy się języka włoskiego, z którym połączyła ją miłość do takich twórców jak Ornella Vanoni, Mina, Luigi Tenco, a także Roberto Murolo, czy Nada.

Pomóżmy w odbudowie szkoły muzycznej w Camerino zniszczonej w trzęsieniu ziemi

%d blogerów lubi to: